English
EVDE SAĞLIK VE BAKIM
EVDE SAĞLIK VE BAKIM
Yaşamın tüm evrelerinde karşılanabilecek sağlık bakım ihtiyaçları, deneyimli tıbbi personel ve yüksek teknoloji desteği ile evde giderilir.

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri tarafından her hastanın kendisine özel gereksinimleri doğrultusunda planlanan evde bakım ve sağlık çözümleri, hastanın bulunduğu ortamda ve günlük yaşam akışını bozmadan, en yüksek standartlarda sunulur. Doktor muayenesinden, kısa veya uzun süreli hemşirelik hizmetlerine, terapi hizmetlerinden diğer sağlık hizmetlerine (evde psikoterapi, konuşma terapisi, pedagog ve diyetisyen ziyareti), tıbbi cihaz hizmetlerinden laboratuvar hizmetlerine kadar uzanan geniş bir yelpazeyi içerir.

Yaşamın tüm evrelerinde karşılaşılabilecek hastalık durumlarında, evinde tedavi olmak isteyen veya tedavisi evde sürdürülmesine karar verilen herkes için farklı sağlık bakım çözümleri,  yüksek teknoloji desteğiyle deneyimli tıbbi personel tarafından evde verilir.

Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri evde bakım kadrosu, kendi alanlarında en iyi olan uzman doktorlar ve mesleki gelişimleri teorik işbaşı eğitimler ile sürekli beslenen sağlık personelinden oluşur. Bu profesyonel kadro, deneyim ve yetkinlik açısından hangi durumda ne yapılması gerektiğine anında karar verecek uzmanlıktadır.

Evde bakım çözümleri her hastaya özel planlanan sağlık hizmetleri 7 gün 24 saat uzman doktorlar ve profesyonel sağlık kadrosu ile sunulur.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
evde bakım evde bakım hizmetleri eczacıbaşı